Cep takip, Telefon takip Nasıl yapılır?

2010-06-02 17:47:00

Cep takip diğer adıyla Telefon takip işlemi, aslında bilen herkesin yapabileceği kadar basittir. Cep takip işlemini yapabilmenin birkaç özel ve basit yolu bulunuyor. Bunlar %100 yasal, tüm gsm operatörlerinden yapılabilen telefon takip uygulamalarıdır.

Cep telefonu takibi yapmak için ne gerekiyor?

Şunu net olarak söyleyelim ki, bu takip yöntemini uygulamanız için hiçbir teknik bilgi öğrenmeniz gerekmez. Cep telefonunu temel olarak kullanmayı bilen herkes aslında, bu işlemi çok rahat uygulayabilmektedir.

Fakat bu konuda size bir yol gösterici olması şarttır. Cep takip sistemini nasıl ve ücretsiz şekilde yapacağınızı anlatan bu sistemi öneriyoruz. Aşağıdaki linki tıklayarak ilgili siteye ulaşabilir ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu sitede cep takip yönteminin nasıl yapılacağı ile ilgili tanıtım yapılmaktadır. Bu işi size ögretecek ve anında istediğiniz kişinin cep telefonundan takibini yapabileceksiniz. Uygulamaya geçtikten 1 dk sonra, yerini öğrenmek istediğiniz kişinin sokak caddesi hatta net harita ayarına kadar nokta atışı yapar gibi ögrenebiliyorsunuz. Bu şaşırtıcı yöntemi öğrenmek için. aşağıdaki linki tıklayınız.

Cep Telefonu Takip Programı İndirmek İçin Burayı Tıklayın 

Ve siteden "register now" yazan yeri tıklayıp gelen sayfadan kullanıcı bilgilerinizi girin ve "proceed to secure checkout" u tıklayın gelen sayfadan sağ üst tarafta türkçeyi seçerek ödeme yapabilirsiniz.. Ödeme sonrası ürünü indirme sayfasına yönlendirilirsiniz ve hayat boyu ürünü kullanabilirsiniz.

9248
0
0
Yorum Yaz