Cepten Takip Sistemi, Telefondan Takip, Telefon Takip, Cep Takip

2010-05-10 16:15:00

Telefon takip yada başka bir deyişle cep takip sistemi hepimizin merak ettiği bir konudur. Çünkü eşimizin yada çocuğumuzun ne zaman nerede olduğunu bilmeyi her zaman isteriz. Yada çocuğumuzun okulu asıp asmadığını anlamak..

İşte burada ortaya çıkan bir problem bulunuyor. Hayatınızındaki insanlar size gerçekten doğruyu söylüyormu? İşte bahsetdeceğimiz yazılım bu tür paranoyalara girmeden  nasıl telefon takibi yapacağınızı size direkt öğretecek! Cep takip sistemi aslında basit olmasının yanında sadece devletlerin bilmediği ve kesinlikle %100 yasal bir yöntemdir.

Sizde telefon takip i yapmak ve karşınızdaki kişilerin o an ne yaptığını öğrenmek istiyorsanız bu yazılım tam da size göre! Aslında bu sistem yakın geçmişte Muhsin Yazıcıoğlu nun helikopteri düştüğünde kullanılsaydı şu an kendisi hayatta olacaktı. Fakat savcılık izni araya sıkıştırıldığı için o büyük prosedür aşılamadı ve sonuç vefat oldu. Kendisine Allahtan rahmet diliyoruz.

Konumuz telefon takip. Aklınıza takılan birkaç soru olabilir. O sebeple onlara cevap verelim. Bu yazılımla hangi sorulara cevap bulabilirsiniz?

Sevgilim şuan da nerede? Öğrenebilirmiyim?

Tabiki. telefon takip yazılımı ile "anında" kişinin yerini tesip edebilirsiniz!

Kocam yada karım şuan nerede? Öğrenebilirmiyim?

Evet! cepten takip yazılımı sayesinde bu sistemi öğrenmek çok basit!

Çocuğum şuan okulda mı yoksa nerede?

Telefon takip yazılımı ile bunu öğrenmek çocuk oyuncağı!

Hoşlandığım kız nerelere gidiyor? Takıldığı mekanlar hangileri? Öğrenebilirmiyim?

Kesinlikle evet! telefon takip yazılımı ile bunu 1 dakika içesinde öğrenebilir ve anında sonuç alabilirsiniz.

Evet bu ve bunun gibi onlarca soruya cevap bulabileceğiniz bu kitabın tanıtımına isterseniz ücretsiz sahip olabilirsiniz! Ya da isterseniz ful sürümü sadece 49 tl karşılığında satın alabilirsiniz. Bu inanılmaz yazılımı Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 

Telefon takip yazılımına ulaşmak için tıklayınız

 

Ve siteden "register now" yazan yeri tıklayıp gelen sayfadan kullanıcı bilgilerinizi girin ve "proceed to secure checkout" u tıklayın gelen sayfadan sağ üst tarafta türkçeyi seçerek ödeme yapabilirsiniz.. Ödeme sonrası ürünü indirme sayfasına yönlendirilirsiniz ve hayat boyu ürünü kullanabilirsiniz. Hayırlı olsun.

3524
0
0
Yorum Yaz